+

-

Kanalıma hoş geldiniz sefalar getirdiniz.

Tamda başlıkta anlattığım gibi neye niyet alıp neyle karşılaştım. arkadaşlarımla buluşucağımız bir gün hem sizler için güzel bir video çekmek hemde arkadaşlarıma ikramda bulunmak için harika bir tarif hazırlamak istedim. ama fırınım azizliğine uğradım kekim kurudu.

sonuç böyle olunca çokkk üzüldüm tabi o kadar emek , malzeme ,zamanım boşa gitmişti. sonra mutfakta çareler tükenmez deyip hemen kollarımı sıvayıp değişik bir sunum ile kekimi kurtarmaya çalıştım.

İyi ki de çalışmışım arkadaşlarım ve biz çokkk tek kelime ile bayıldıkkk   sizlere de fikir olması için videoyu paylaşmak istedim.

tutmayan bayatlayan keklerinizle böyle nefis pastalar hazırlayabilirsiniz.

oldukça pratik ve lezzetli oldu görüntüsüde pek hoştu  buzdolabında bekledikçe kıvamı lezzeti dahada artıyor benim acelem olduğu için çok bekletmeden sunuma hazırladım o yüzden hafif yumuşak bir yapıdaydı ama bekledikçe katılaşıp yerken formu hiç bozlumuyordu. akılınıza takılan her soruda sizlere bir yorum kadar yakın olduğumu unutmayın lütfen diyorum

veee malzeme listesini ekliyorum Bayatlayan ( tutmayan ) Keklerinizle Mini Pastalar Kek süt Üzerindeki tarife göre hazırlanmış pasta kremasıNeye Niyet Neye Kısmet Dedikleri Bu Olsa Gerek Fotoğrafları